Kontakta oss

Daniel Freeman – Affärsutvecklare Science Park Gotland

Daniel Freeman
Affärsutvecklare

daniel.freeman@scienceparkgotland.se

Julius Bengtsson Science Park gotland

Julius Bengtsson
Verksamhetsledare

julius.bengtsson@scienceparkgotland.se

Klara Valentinsson
Projektassistent

klara.valentinsson@scienceparkgotland.se

Lovisa Moberg Science Park Gotland

Lovisa Moberg
Kommunikatör

lovisa.moberg@scienceparkgotland.se

Madelenie Petersson Science Park Gotland

Madeleine Petersson
Projektledare

madeleine.petersson@scienceparkgotland.se

Michael Enlund

Michael Enlund
Affärsutvecklare

michael.enlund@scienceparkgotland.se

Viveka Olai-Stenberg

Viveka Olai-Stenberg
Administratör och ekonom

viveka@scienceparkgotland.se

Kaserngatan 1, Visby