Kontakta oss

Alma Jönsson
Communityansvarig

alma.jonsson@scienceparkgotland.se
076–870 71 96

Daniel Freeman – Affärsutvecklare Science Park Gotland

Daniel Freeman
Affärsrådgivare

daniel.freeman@scienceparkgotland.se
073–544 24 66

Julius Bengtsson Science Park gotland

Julius Bengtsson
Verksamhetsledare

julius.bengtsson@scienceparkgotland.se
073–231 79 31

Karolina Rondahl

Karolina Rondahl
Affärsrådgivare

karolina.rondahl@scienceparkgotland.se
070–672 46 91

Lovisa Moberg Science Park Gotland

Lovisa Moberg
Affärsrådgivare | Kommunikatör

lovisa.moberg@scienceparkgotland.se
073–394 08 56

Michael Enlund

Michael Enlund
Affärsrådgivare

michael.enlund@scienceparkgotland.se
070–324 69 59

Viveka Olai-Stenberg

Viveka Olai Stenberg
Administratör och ekonom

viveka@scienceparkgotland.se
070–747 11 05

Vi har kontor på Kaserngatan 1, vid Uppsala universitet, Campus Gotland i Visby